Sklad:

GC Trading, s.r.o.
Lietavská Svinná 285
013 11 Lietavská Svinná

Kontaktujte nás:

+421 914 252 020
+421 914 252 050
gctrading@gctrading.sk

GC Trading, s.r.o.

Fakturačná adresa:

GC Trading, s.r.o.
Hlavná 407/7
010 09 Žilina

IČO: 36441147
DIČ: 2022142177
IČ-DPH: SK2022142177

GC Trading s.r.o., zapísaný v OR OS Žilina oddiel: Sro, VI.č.:17308/L (www.orsr.sk)

GC Trading, s.r.o
GC Trading Lietavská Svinná
Telefónny zoznam spoločnosti
Meno a priezviskoTelefónMobilEmail
Vedenie spoločnosti
Anton Grečnár
konateľ
+421 41 500 50 53+421 903 508 581gctrading@gctrading.sk
Zuzana Streličková
zástupca konateľa
+421 41 763 22 92+421 914 252 020zuzana@gctrading.sk
Obchodné oddelenie
Igor Kasák
obchodný riaditeľ
+421 41 500 50 55+421 914 252 050igor@gctrading.sk
Mgr. Marek Špánik+421 41 500 50 53+421 914 252 070marek@gctrading.sk
Matej Grečnár+421 41 500 50 55gctrading@gctrading.sk
Ing. Jozef Tokár+421 41 500 55 00gctrading@gctrading.sk
Zahraničný obchod
Mgr. Marek Špánik
manažér zahraničného obchodu  
+421 41 500 50 53+421 914 252 070marek@gctrading.sk
Miroslav Barčiak+421 41 500 55 00+421 903 202 080miroslav@gctrading.sk
Ing. Stanislav Zábojník PhD.+421 41 500 55 00gctrading@gctrading.sk
Ekonomické oddelenie
Zuzana Streličková+421 41 763 22 92+421 914 252 020zuzana@gctrading.sk
Nikola Makuková+421 41 500 55 00+421 910 788 759nikola@gctrading.sk
Skladové oddelenie
Juraj Jamečný+421 41 500 55 00 gctrading@gctrading.sk
Vladimír Barčiak+421 41 500 55 00gctrading@gctrading.sk

Kde nás nájdete ...

GPS súradnice: 49.14933 / 18.66582

Napíšte nám ...

Radi zodpovieme Vaše otázky.